Виробники косметики пропонують дуже великий вибір засобів. Але для догляду за вашою шкірою можна використовувати лише частину асортименту. Це одна з аксіом косметології. Люди мають різні типи шкіри обличчя. Вибір засобів потрібно починати з визначення пропозицій, що створені з урахуванням цієї особливості.

Як визначити тип шкіри? Кожна група має характерні ознаки:

  • суха. Дуже ніжна, з рожево-жовтим відтінком. На ній непомітні пори, виникають зони подразнень та лущення верхнього шару;
  • жирна. Надмірне виділення жиру та сальний блиск, грубувата структура з помітними порами, жовто-сірий відтінок. Постійно з’являються вугрі, особливо, в підлітковому віці;
  • нормальна. Пастельно-рожевий відтінок, пружна, чиста, з порами помірного розміру. Подразнення, вугрі виникають вкрай рідко.

Відвідуючи магазин косметики, ви нерідко бачите засоби для комбінованої шкіри. Це особливий тип. Йому притаманна підвищена жирність в зоні Т (підборіддя, ніс, чоло), решта обличчя має ознаки сухої шкіри.

Віднедавна косметологи почали виділяти окремо ще один тип. Це — чутлива шкіра. Вона має багато ознак сухої. Додаються постійні подразнення та почервоніння після вмивання, перебування на холоді.

Догляд за різними типами шкіри за допомогою натуральної косметики

Важливо вибрати правильні засоби. Догляд за різними типами шкіри має принципові відмінності:

  • суха. Вмивайтеся міцелярною водою, використовуйте тоніки зі зволожуючим ефектом. Замовте в каталозі Leda гель з екстрактом алое, живильний крем. 2-3 рази на тиждень варто використовувати альгінатну тонізуючу маску;
  • жирна. Важливо забезпечити шкірі інтенсивне очищення. Але уникайте занадто пересушити її. Органічна косметика має збалансований склад та діє комплексно. Тоніки та лосьйони з екстрактами лікарських рослин допомагають глибоко очистити пори, забезпечують зволоження та живлення вітамінами. Надавайте перевагу гелям та кремам з легкою текстурою;
  • нормальна. Шкіра цього типу також потребує піклування. Головна мета — збереження пружності. Вам потрібна натуральна косметика для очищення, тонізації та зволоження;
  • для догляду за комбінованою шкірою можна купувати спеціальні засоби. Еко косметика застосовується на різних ділянках обличчя. Але зволоження та насичення вітамінами критично важливі для шкіри будь-якого типу.

В каталозі ТМ Леда знайти потрібні засоби дуже просто. Використовуйте зручні фільтри, вказуйте тип своєї шкіри. Система швидко відсортує варіанти, що відповідають вказаним вимогам.

Вся натуральна косметика для обличчя на нашому сайті має перелік компонентів, детальні описи, рекомендації щодо застосування. Ви зможете зробити усвідомлений вибір.

Купити натуральну косметику: вигідні ціни та гарантія якості

Ми пропонуємо сертифіковані засоби для догляду за обличчям. Тут можна купити натуральну косметику з доведеною дієвістю. На всі товари надається гарантія якості.

Наш інтернет-магазин — офіційний сайт виробника. Наші клієнти мають можливість купити органічну косметику за найнижчою вартістю. Акції, знижки, безкоштовна доставка замовлень загальною вартістю від 450 грн дозволяють заощадити додатково.

Косметика Леда користується високим попитом. Ми запрошуємо до взаємовигідною співпраці підприємців. Купуйте засоби бренду на партнерських умовах та розвивайте бізнес із ТМ Леда.