В рекламі засобів для догляду за шкірою та волоссям акцентується увага на активних компонентах, що сприяють омолодженню та відновленню бездоганного вигляду. Але чисельні дослідження, що проводяться впродовж кількох десятиліть, свідчать — не вся косметика безпечна для здоров’я. Шкідливий вплив пов’язаний з використанням синтетичних хімічних сполук. Саме тому фахівці радять купити натуральну косметику.

В складі будь-якого засобу вказані складні та незнайомі більшості споживачів назви компонентів. Як визначити потенційно небезпечні інгредієнти. Експерти компанії Leda розкажуть вам про важливі критерії вибору дієвих засобів ORGANIC. Уникнути помилок та розчарувань просто. Необхідно лише дотримуватися кількох правил.

Купити косметику по догляду: характерні ознаки засобів ORGANIC

Під час візиту до офлайн-магазину чи аптеки переконатися в якості засобів значно простіше. Тут можна купити косметику по догляду після візуального огляду. На які властивості слід звертати увагу:

 • органічні засоби не містять фарбників. Такі креми та маски мають нейтральні відтінки (кремовий, молочний, слонової кістки);
 • іноді еко косметика може бути насиченого чи темного кольору. Це зумовлюється використанням в рецепті нерафінованих ефірних олій чи біо-концентратів. Інформація про них має бути вказана в складі;
 • органічна косметика відрізняється легким і натуральним запахом. В неї не додаються ароматизатори;
 • звернуть увагу на консистенцію. Вона може мати неоднорідну структуру через відсутність у складі згущувачів.

Здійснюючи покупки в інтернет-магазині, зробити візуальний огляд неможливо. Тому важливо ретельно вивчити склад засобів. Якісна доглядова косметика пропонується з детальним переліком інгредієнтів. Яких компонентів варто уникати:

 • пропілен-гліколь;
 • парабени;
 • гормони штучного походження;
 • бензойна кислота (Acide benzoique);
 • EDS;
 • DEA, МЕА, BHA, BHT (канцерогени);
 • Octyldimethil PABA, NDGA, Padimate-O, PABA synthetiques;
 • бура (Borax);
 • Octyldimethil PABA, NDGA, Padimate-O, PABA synthetiques.

Важлива ознака — термін придатності (до 12 місяців). Це пов’язано з відсутністю в складі синтетичних консервантів. Натуральна косметика має зберігатися в холодильнику. Вартий довіри виробник обов’язково вказує таку інформацію в інструкції.

Магазин натуральної косметики ТМ Леда: бездоганна якість за вигідною ціною

Ми пропонуємо сертифіковані засоби для догляду за шкірою та волоссям. Магазин натуральної косметики надає вичерпну інформацію про кожну позицію в каталозі. Ви зможете дізнатися про склад засобів, ознайомитися з інструкцією їх використання та зберігання. Косметика Леда повністю відповідає стандартам ORGANIC.

Ми пропонуємо засоби для будь-яких потреб:

Це офіційний сайт виробника. Тут можна купити органічну косметику за найнижчою вартістю з гарантією якості та великим терміном придатності. Акції, знижки відбуваються постійно. Слідкуйте за нашими новинами і скористайтеся можливістю заощадити додатково.

ТМ Леда запрошує до взаємовигідної співпраці підприємців. Попит на органічну косметику постійно зростає. Скористайтеся можливістю урізноманітнити асортимент свого магазину чи салону краси якісними засобами для догляду.

Статті які також можуть бути цікавими Вам:

У чому різниця між денним та нічним кремом? 

Як визначити свій тип шкіри для правильного і ефективного догляду? 

Комплексний догляд за шкірою обличчя: як доглядати за собою правильно?