Літо все ближче. До початку пляжного сезону залишилося зовсім трошки. Сонячне світло життєво необхідне людині. Але як відомо, ультрафіолетові промені призводять до передчасного старіння шкіри. Як приймати сонячні ванни щоб не нашкодити собі?

Обов’язково використовуйте крем для засмаги. Якісна сонцезахисна косметика – надійний захист від негативного впливу ультрафіолету. Експерти Leda рекомендують дотримуватися простих правил безпеки:

 • починайте пляжний сезон з короткочасного перебування на сонці. Перший день – 5 хвилин, другий – 10. Поступово доведіть загальний час перебування на сонці до 2-х годин в день. Так шкіра звикне до сонця. Ви уникнете опіків, отримаєте красивий і рівний загар;
 • не рекомендується перебувати під прямими сонячними променями в середині дня. У цей час вони надто активні і приносять більше шкоди, ніж користі. Перебувайте на сонці з 9 до 11 та з 16 до 19 годин;
 • Захищайте від сонячних променів обличчя. Одягайте капелюх або кепку. Носіть сонцезахисні окуляри.

Якість косметики і її відповідність сезону грають вирішальну роль в догляді за шкірою.

Сонцезахисний крем: важливі критерії вибору

Виробники косметики пропонують широкий спектр продукції цієї категорії. Але не всі засоби ефективні та безпечні. Перш ніж купити сонцезахисний крем для обличчя та тіла, уважно вивчіть його склад. У ньому мають бути присутні мінеральні (фізичні) фільтри оксид цинку і діоксид титану. Ці інгредієнти безпечні і володіють вагомими перевагами:

 • ефективно захищають шкіру від широкого спектра УФ-променів;
 • засоби для засмаги тіла з мінеральними фільтрами мають поверхневу дію, не проникають всередину епідермісу і структуру волосся;
 • не викликають подразнень і алергічних реакцій.

Натуральна косметика з оксидом цинку і діоксидом титану рекомендована для дітей. Вона може залишати при нанесенні на шкіру білястий слід. Це нормальне явище, характерне для засобів з мінеральними фільтрами.
Якщо ви не знайшли в складі оксиду цинку і діоксиду титану, в кремі використовуються хімічні фільтри. Вони несуть потенційну небезпеку для організму:

 • проникають в кровотік;
 • чинять негативний вплив на ендокринну систему;
 • це джерело вільних радикалів і забруднення навколишнього середовища.

Сонцезахисна косметика Леда проводиться з використанням мінеральних фільтрів. Вона на 100% безпечна для здоров’я.

Сонцезахисні засоби для обличчя і тіла ТМ Леда

Ми створюємо косметику у співпраці з кращими експертами в сфері дерматології. Тут можна купити сертифіковані сонцезахисні засоби для обличчя і тіла з доведеною ефективністю:

 • масло для активації засмаги SPF 10. Засіб захищає шкіру від опіків, запобігає зневодненню. Масла авокадо і малини стимулюють вироблення колагену, прискорюють загоєння і живлять тканини вітамінними комплексами;
 • для особи рекомендуємо купити сонцезахисний крем SPF 50. Ефективний фізичний бар’єр від УФ-променів і запобігання пігментації доповнюються інтенсивним зволоженням, загоєнням і омолодженням завдяки наявності в складі масла насіння малини і кокоса, екстракту моркви, зародків пшениці;
 • рівний і красивий загар допоможе отримати сонцезахисний крем для тіла SPF 35. Масла авокадо, насіння малини і зародків пшениці, вітамін Е надають комплексний позитивний вплив на стан шкіри.

Інтернет-магазин ТМ Леда пропонує сонцезахисні засоби за вигідною ціною. Скористайтеся можливістю придбати якісну косметику з доставкою в будь-який регіон України.

Статті які вам також сподобаюся:

Як визначити свій тип шкіри для правильного і ефективного догляду?

Як запобігти передчасному старінню шкіри?