Компанія Леда – це висока якість надаваємих товарів і послуг. Так в 2012 році компанія Леда була відзначена нагородою «Панацея 2012» як кращий виробник екстемпоральних лікарських форм в Україні, та ми залишаємося найкращими і до сьогодення. Косметика LEDA виникла в 2016 році за ініціативою провідних дерматологів України. Результатом спільної роботи стали унікальні рецептури косметичних засобів, які спрямовані на позитивний накопичувальний ефект від використання косметики. Косметика LEDA має високу якість і ефективністю, які обумовлені необхідним вмістом органічних активних компонентів. У 2018 році косметика ТМ LEDA була відзначена нагородою “Вибір споживача 2018”.

ТМ LEDA – це перша косметика, яка створена в умовах аптечного виробництва. Ми використовуємо тільки новітнє Європейське обладнання фармацевтичного якості.

Рецептура косметики ТМ LEDA розроблена на основі багаторічного досвіду роботи фармацевтів, косметологів і дерматологів.

До складу входять натуральні інгредієнти від провідних виробників Англії, Німеччини, Італії та Франції. Всі компоненти мають європейські сертифікати якості і дозволені для використання в косметиці ORGANIC.

Косметика ТМ LEDA безпечна і для людини, і для природи. Всі компоненти біорозкладні і не мають негативного впливу на навколишнє середовище.