Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн

Доставка та оплата

LEDA   /   Доставка та оплата

 

Купити косметику оптом та в роздріб: способи оплати товару

Ми не використовуємо практику прихованих комісій за послуги транспортних компаній чи переказ коштів. Клієнти сплачують лише чисту вартість замовлення. Перш ніж купити косметику оптом чи в роздріб, ознайомтеся з переліком способів оплати. Наші клієнти можуть обрати будь-який з варіантів:

  • сервіс LiqPay на нашому сайті;
  • банківський переказ на картку чи рахунок компанії;
  • оплата за товар готівкою під час отримання замовлення.

Ми практикуємо відтермінування розрахунків для партнерів. В таких випадках терміни оплати визначаються в індивідуальному порядку.

 

Купити косметику з доставкою на вигідних умовах

Ми ретельно пакуємо відправлення у спеціальну тару. Наші клієнти отримують можливість купити косметику з доставкою з великим терміном придатності. Під час отримання відправлення перевірте упаковку. Вона має бути герметичною, без розривів та інших різновидів ушкоджень. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою. Вас цікавить інший спосіб? Це питання можна обговорити з менеджером інтернет-магазину. Зверніть увагу на акційні пропозиції ТМ Леда. Якщо вартість замовлення перевищує 450 гривень, доставка товару по Україні здійснюється за наш рахунок.

 

Органічна косметика українського виробництва: умови повернення товарів

Ми діємо у відповідності до постанови № 172 Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року. В цьому документі затверджений перелік товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну. Серед них: гігієнічні та лікарські засоби, парфюмерно-косметична продукція. Під час отримання замовлення на пункті видачі Нової Пошти клієнти ставлять підпис на чеку. Тим самим підтверджують належну якість. Натуральна косметика входить до переліку товарів, що не підлягають обміну та поверненню. Ми закликаємо усіх клієнтів ретельно перевіряти відправлення. Ставте підпис лише переконавшись у відсутності ушкоджень, відповідності товару замовленню. При наявності зауважень до якості вкажіть на недоліки співробітнику Нова Пошта, зв’яжіться з менеджерами інтернет-магазину Леда. Відмова від товару, обмін чи повернення коштів відбуваються згідно чинного законодавства.

ви недавно переглядали

Укажите свой номер телефона и наш менеджер согласует детали заказа