fbpx

Безкоштовна доставка при замовленні від 450 грн

Title Image

Сотрудничество

ТМ Леда запрошує підприємців до співпраці. Наша продукція стане чудовим доповненням вашого асортименту. Якісна косметика користується високим попитом. В суспільстві спостерігається зростання популярності засобів, що відповідають стандартам ORGANIC.

Купити косметику оптом: великий асортимент продукції з бездоганною якістю

Наші пропозиції охоплюють широкий спектр потреб споживачів. Тут можна купити косметику оптом для догляду за шкірою і волоссям. Ми співпрацюємо з дерматологами та косметологами. Такий підхід дозволяє створювати ефективні засоби для людей з різними вимогами.

Вся доглядова косметика Leda відповідає екологічним стандартам:

  • ми не використовуємо парабени, SLS та SLES, інші потенційно небезпечні хімічні сполуки;
  • наші засоби не тестуються на тваринах, на 100% безпечні для людей та довкілля;
  • для виготовлення органічної косметики Leda використовуються сертифіковані компоненти. Ми закуповуємо інгредієнти в надійних виробників з Англії, Німеччини, Італії та Франції. Наші постачальники працюють у повній відповідності до стандартів ORGANIC.

У 2018 році наша продукція отримала нагороду «Вибір споживачів» у номінації «Найкраща доглядова косметика». Ви отримаєте можливість пропонувати своїм клієнтам засоби з бездоганною якістю:

  • над створенням рецептів працюють кваліфіковані технологи. Ми постійно тримаємо зв’язок з дерматологами та косметологами і прислухаємось до порад провідних фахівців;
  • в каталозі є органічна косметика українського виробництва для різних типів шкіри, актуальні сонцезахисні та ефективні лікувальні засоби;
  • ми використовуємо інноваційне фармацевтичне обладнання. Вірогідність помилки через людський фактор дорівнює нулю;
  • контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва.

Натуральна косметика на ринку України сприймається як модна новинка. Споживачі нерідко ставляться до таких засобів скептично. Ми проходимо процедуру добровільної сертифікації з кожним продуктом. Ви отримаєте можливість косметика Леда купити з висновками експертів, що підтверджують ефективність та відповідність світовим стандартам якості. Нашу продукцію пропонують найвідоміші торгівельні компанії України: Make Up, Parfums, Rozetka та інші.

Інтернет магазин косметики Leda: вигідні ціни та великий вибір форматів співпраці

На відміну від більшості виробників, ми не обмежуємо взаємодію з клієнтами великим оптом. Інтернет магазин косметики Leda реалізує продукцію в будь-яких об’ємах. Тут можна придбати ефективні засоби на умовах дропшипінгу. Великий вибір форматів співпраці дозволяє здійснювати закупівлі підприємцям з будь-яким об’ємом стартового капіталу.
Вас зацікавили наші пропозиції? Зателефонуйте чи напишіть менеджерам магазину. Вони нададуть прайси з повним переліком позицій та гуртовими цінами. Опт косметики супроводжується комплексною інформаційною підтримкою:

  • специфікації та дані щодо використання;
  • регулярні навчання, презентації новинок;
  • повідомлення про акції та знижки.

Ми здійснюємо доставлення замовлень у всі регіони та підтримуємо зворотній зв’язок з клієнтами.
Якісна еко косметика, опт в Україні на вигідних умовах дозволять вам суттєво збільшити чисельність постійних покупців та підвищити лояльність цільової аудиторії. Попит на продукцію з маркуванням ORGANIC постійно зростає. На українському ринку недостатньо сертифікованих засобів, що відповідають усім стандартам цього напрямку та мають документальні підтвердження дієвості.
Скористайтеся можливістю купити натуральну косметику за цінами виробника. Співпраця з торговою маркою Леда гарантує вагомі конкурентні переваги та ріст рентабельності бізнесу.

Укажите свой номер телефона и наш менеджер согласует детали заказа