Осінній догляд за шкірою: Що необхідно мати в косметичці?

Маркетингові дослідження показують, що значна частина жінок змінює підхід до догляду за шкірою двічі на рік: влітку та взимку. Косметологи впевнені, що це хибна тактика. Догляд за шкірою восени має відрізнятися від літнього та зимового, адже кожна з пір року характеризується специфічними погодними умовами. Важливо обирати засоби з урахуванням сезонних особливостей.

Яку купити косметику по догляду за обличчям на осінь?

ТМ Леда пропонує великий вибір продукції. Тут можна купити косметику по догляду з урахуванням будь-яких потреб. Наша продукція має комплексну дію.

Одне з завдань, які має забезпечити догляд за шкірою обличчя восени, — усунення негативних наслідків дії УФ-променів влітку. Пропонуємо придбати комплекс для зволоження та відновлення шкіри з гіалуроновою кислотою:

Іноді щоденний крем для зволоження обличчя не вирішує проблему з надмірною сухістю обличчя. В таких випадках ми радимо використовувати додаткові засоби. Застосовуйте 2-3 рази на тиждень крем маску зволожуючу Leda з гіалуроновою кислотою. Засіб швидко усуває сухість, відновлює колагенові волокна і має комплексну оздоровлювальну дію.

Після досягнення 25-річного віку необхідно щоденно застосовувати крем для догляду за шкірою навколо очей. В цій зоні епідерміс набагато тонший. Не чекайте появи перших зморшок. Аптечні креми для обличчя і шкіри навколо очей допоможуть зберегти молодість та привабливість.

Не забувайте про догляд за губами. Їх необхідно захищати від дії сонячних променів, обвітрювання та інших негативних факторів. Бальзам для губ Леда має комплексну дію і користується високим попитом.

Найкраща доглядова косметика – Натуральна косметика ТМ Леда

На ринку багато засобів, що вирішують певну проблему, але в довготривалій перспективі шкодять шкірі чи організму в цілому. Такі властивості характерні для продукції з інгредієнтами синтетичного походження. Найкраща доглядова косметика має бути ефективною і на 100% безпечною. Цим вимогам повністю відповідає продукція торгової марки Леда.

В нашому каталозі представлена лише органічна косметика українського виробництва. В рецептах всіх засобів використовуються виключно натуральні інгредієнти. Дієвість косметики доведена чисельними тестуваннями в авторитетних лабораторіях з бездоганною репутацією.

Скористайтеся можливістю купити натуральну косметику ТМ Леда на офіційному сайті виробника. Ми пропонуємо засоби для комплексного догляду за шкірою обличчя та тіла з великим терміном придатності за вигідними цінами. Наші консультанти допоможуть обрати косметику на осінь з урахуванням індивідуальних потреб і нададуть поради щодо її застосування.

Статті які також можуть бути цікавими Вам:

Як підібрати крем для обличчя з огляду на тип шкіри?

Догляд за шікрою обличчя 25+│Як зберегти молодіть шкіри?