Щоденний догляд за шкірою обличчя з використанням якісних засобів дозволяє зберегти привабливість та молодість до похилого віку. Це аксіома індустрії краси. Але купити якісну косметику недостатньо. Важливо дотримуватися простих правил.

Купити натуральну косметику від виробника Леда

Догляд за обличчям в домашніх умовах: Як наносити крем?

Спостерігаючи за роботою професійних косметологів, ви напевно помітили важливу особливість. Вони наносять маски та креми у визначеному порядку, легкими рухами, не розтягуючи шкіру. Правильний догляд за обличчям в домашніх умовах повинен здійснюватися аналогічно. Фахівці радять наносити косметичні засоби по масажних лініях Лангера.

Вчений довів, що колагенові волокна в епідермісі розташовані в певному порядку. Коли ви наносите крем для обличчя в домашніх умовах уздовж ліній Лангера, шкіра розтягується в 3 рази менше. Фото і таблиці зі схемою є у вільному доступі. Навчитися працювати з масажними лініями просто. Такий метод гарантовано покращує стан шкіри і запобігає передчасному старінню.
По лініях Лангера наноситься вся косметика по догляду за обличчям:

  • засоби для демакіяжу;
  • тоніки;
  • маски, олії та сироватки;
  • тональний крем.

Особливу увагу приділіть ділянці навколо очей. Тут шкіра значно тонша. Не розтягуйте її, наносьте засоби легкими рухами безіменних пальців.Якісна косметика для догляду за обличчям - Леда

 

Натуральні креми для обличчя: У чому переваги використання?

Доведено, що косметика з синтетичними компонентами може насичувати шкіру токсичними ревочинами. Тому, дерматологи радять придбати натуральний крем для обличчя. Потрібно лише вибрати органічні засоби з доведеною ефективністю.

Цим вимогам відповідає продукція ТМ Леда. Наш асортимент забезпечує комплексний догляд за шкірою обличчя:

  • зволоження;
  • зменшення пор;
  • омолоджувальна дія;
  • насичення активними компонентами та багато інших.

Вся продукція Leda створюється кваліфікованими технологами, виготовляється на сучасному фармакологічному обладнанні. Ви зможете придбати сертифікований крем для обличчя з доведеною ефективністю та 100% безпечністю.

Завітайте на сайт ТМ Леда. Тут можна купити косметику за ціною виробника. В інтернет-магазині працюють кваліфіковані консультанти. Вони допоможуть вибрати натуральний крем з урахуванням ваших потреб і розкажуть про правила застосування.