З початком теплого сезону дерматологи радять використовувати сонцезахисний крем для обличчя щоденно. Його необхідно застосовувати кожен раз перед виходом з дому. Останні дослідження довели, що активне сонячне проміння призводить до передчасного старіння.

Органи відчуття сприймають світло і тепло. Але щосекунди наша шкіра атакується двома видами променів:

 • UVB. Викликають опіки.
 • UVA. Призводять до старіння.

Обидва види променів пошкоджують ДНК клітин. Але діють різними способами. Промені UVB поглинаються ДНК. Лікарі пов’язують їх вплив з розвитком раку шкіри. UVA-промені призводять до непрямого пошкодження ДНК через утворення вільних радикалів.

Дослідники наголошують — щоденний захист від сонця для обличчя рятує нас від серйозних загроз. Ми не відчуваємо негативної дії UVA-променів. Але вони невпинно атакують кожного з нас.

Сонцезахисний крем: важливі критерії вибору

На ринку багато засобів цієї категорії. Але дерматологи радять обрати натуральний сонцезахисний крем. Такі засоби містять мінеральні (фізичні) фільтри. В складі вони позначаються як оксид цинку чи діоксид титану. Ці інгредієнти безпечні для людського організму і мають вагомі переваги:

 • ефективно захищають епідерміс від променів UVB і UVA;
 • такий крем від сонця покриває лише поверхню шкіри. Компоненти не проникають в тканини епідермісу і структуру волосся;
 • не викликають алергічних реакцій та подразнень.

Органічна сонцезахисна косметика може залишати на тілі білий наліт. Дехто вважає його ознакою низької якості, але це помилка. Наліт — важливий доказ натуральності та безпечності крему. Такі засоби рекомендовані лікарями для дітей.

Важливо про синтетичні фільтри! Доглядова косметика із синтетичними компонентами не утворює нальоту на шкірі. Але такі засоби несуть потенційну небезпеку для здоров’я. Уникайте пропозицій з інгредієнтами з цього переліку:

 • ALS, ALES, SLS;
 • Parabens;
 • Silicons;
 • Mineral Oil.

Також важливо знати про шкідливу дію Силікону. Вони в косметичних засобах забезпечують лише поверхневу дію, візуально покращуючи стан шкіри і волосся. Головна шкода, яку завдає силікон — “забиття” пор шкіри і створення парникового ефекту.

Силікони утворюють щільну плівку, через яку в шкіру вже не спроможні проникнути корисні речовини.

Деякі силікони, які використовуються в кремах для обличчя — взагалі практично неможливо змити. Вони осідають на шкірі і роблять безглуздим подальше нанесення будь-яких корисних засобів.

Догляд за шкірою влітку з використанням синтетичних засобів може призвести до подразнень та алергічних реакцій. Тому дуже важливо бути пильними і уважно вивчати склад сонцезахисних кремів.

Інтернет-магазин Leda запрошує купити натуральну косметику для догляду за шкірою влітку

Ми створили лінійку засобів з високим рівнем захисту від ультрафіолетових променів. Тут можна купити натуральну косметику для будь-яких потреб:

 • сонцезахисний крем з SPF 50 для обличчя. Засіб запобігає утворенню пігментації шкіри. Захист доповнюється інтенсивним зволоженням та омолоджуючою дією;
 • масло для активації засмаги SPF 10. Засіб попереджає опіки, запобігає сухості шкіри, живить епідерміс вітамінним комплексом;
 • крем для тіла SPF 35 від торговой марки Леда надійно захистить шкіру від негативного впливу променів. Використовуючи цей засіб, ви отримаєте рівномірну і гарну засмагу.

В нашому каталозі представлена лише натуральна косметика. Всі засоби ТМ Leda мають сертифікати, що підтверджують 100% безпечність, відповідність вказаним в описі характеристикам та стандартам Organic. Сонцезахисна косметика Leda отримує високі оцінки експертів. Її рекомендують дерматологи.
Інтернет-магазин Leda — офіційний сайт виробника. Тут можна придбати сонцезахисні креми для обличчя та тіла за вигідною вартістю. Натуральна косметика українського виробника Leda користується високим попитом. Скористайтеся можливістю переконатися в дієвості наших пропозицій на власному досвіді.