Люди, що піклуються про своє здоров’я, не споживають зіпсовану їжу. Кожен дорослий знає, що продукти необхідно зберігати при певній температурі, що важливо уважно перевіряти термін придатності. Косметичні засоби також псуються. На жаль, значна частина споживачів ставиться до товарів цієї категорії з легковажністю. Косметологи та дерматологи розповідають, що до них звертається надто багато пацієнтів з захворюваннями шкіри, що виникли внаслідок використання зіпсованої косметики.

Важливо дотримуватися правил:косметичні засоби

 • не дозволяйте користуватися своєю косметикою іншим людям;
 • бажано купити еко косметику в ємностях з дозатором;
 • якщо крем міститься у баночці з широкими вінцями, не беріть його пальцями. Використовуйте спеціальну лопатку;
 • проводьте процедури з догляду чистими руками;
 • якщо на шкірі з’явилися інфекційні висипання, доведеться позбутися усіх засобів, якими ви користувалися у цей період;
 • спонжі необхідно мити в мильній воді після кожного застосування, пензлики — раз на тиждень.

Це базові правила. Їх необхідно дотримуватися всім, хто бажає мати здорову та гарну шкіру.

Все про термін придатності косметики для догляду│ Leda

Не важливо, з яких інгредієнтів виготовляють засоби, чи є в них штучні консерванти. Термін придатності косметики вказує на дату, після якої хімічний склад починає змінюватися:

 • руйнується структура молекул активних компонентів;
 • збільшується кислотність;
 • олія відділяються від води;
 • починається розмноження бактерій.

Такі засоби стають небезпечними.

Важливо! Перш ніж купити крем для обличчя чи тіла, ви дивитесь на дату, вказану виробником. Це лише один з показників. Після того, як ви розпакували герметичну упаковку, засіб втрачає стерильність, відбувається контакт з повітрям та мікроорганізмами. Термін зберігання косметичних засобів після початку застосування має бути вказаний на упаковці. Зазвичай, це малюнок баночки з відчиненою кришкою з цифрою (кількість місяців).натуральна косметика

Екологічна косметика не містить синтетичних консервантів. Термін використання натуральних засобів після початку застосування значно коротший (до 6 місяців). В них не утворюються небезпечні хімічні сполуки. Але органічний склад косметичних засобів — сприятливе середовище для розвитку бактерій та інших мікроорганізмів. Ця особливість не повинна стати на заваді застосування продукції Organic. Аптечні косметичні засоби ТМ Леда на 100% безпечні. Необхідно лише дотримуватися рекомендацій щодо використання та зберігання.

Що робити з косметикою, в якої завершився термін придатності? Її необхідно позбутися. Термін придатності не завершився, але ви помітили, що косметичні засоби для обличчя чи тіла втратили однорідність структури? Відчуваєте неприємний запах? Без вагань викидайте у смітник все, що викликає бодай найменші сумніви.

Натуральна косметика: Як правильно зберігати?

Органічні засоби не мають у складі штучних консервантів. Тому, натуральна косметика має зберігатися на нижній поличці холодильника. Ванна кімната, полички біля радіаторів обігріву взимку, поверхні, на які попадає сонячне проміння, — найнебезпечніші зони. Косметика швидше псується у таких умовах:

 • різкі перепади температур;
 • висока вологість;
 • висока температура повітря;
 • дія сонячних променів.

Після використання засобів завжди переконуйтесь, що щільно закрили ємність.

Покупець не має гарантії, що на складі чи в магазині, косметика зберігалась в належних умовах. Тому дуже важливо купувати засоби для догляду за шкірою в надійних компаній. Інтернет магазин органічної косметики Leda — сайт виробника. В нас уся продукція зберігається з повним дотриманням вимог. Тут можна придбати косметику з великим терміном придатності. Консультанти інтернет-магазину нададуть вичерпні відповіді щодо умов зберігання та застосування засобів.

Статті які також можуть бути цікавими Вам:

Як підібрати крем для обличчя з огляду на тип шкіри?

5 основних кроків до красивої і чистої шкіри │Лікувальна косметика ЛЕДА