Гіалуронова кислота дуже популярний компонент в косметичної індустрії сьогодні. Але до сих пір навколо існує безліч «міфів» про застосування гіалуронової кислоти.

Давайте розберемося що ж таке гіалуронова кислота і як вона працює на нашій шкірі.

Гіалуронова кислота – це полісахарид, що володіє зволожуючою властивістю за рахунок здатності утримувати вологу. Одна молекула гіалуронової кислоти може зв’язувати до 1000 молекул води. Гіалуронова кислота присутня в організмі людини в шкірі, суглобах, в тканинах нервової системи і кісток. Вона відповідає за тонус, пружність і зволоженість шкіри людини. Після 25 років її природна кількість в організмі починає знижуватися, що призводить до появи перших ознак старіння і обумовлює необхідність отримання гіалуронової кислоти ззовні.

Основні «міфи» про гіалуронову кислоту.

Міф 1. Гіалуронова кислота не здатна проникнути в шкіру і надає тільки поверхневу дію.

Існує три види гіалуронової кислоти в залежності від довжини полисахаридного ланцюжка: низько-, середньо-і високомолекулярна.

Кожна з них має своє призначення. Низькомолекулярна гіалуронова кислота має невеликий розмір молекул і саме вона здатна проникнути в шкіру і надати тривалий зволожуючий ефект. Саме цей вид гіалуронової кислоти частіше використовують у складах зволожуючих кремів для обличчя. Середньомолекулярна гіалуронова кислота частіше використовується в медицині у якості внутрішньо суглобових ін’єкцій. А ось високомолекулярна гіалуронова кислота, дійсно, надає тільки поверхневе дію, створюючи плівку на обличчі і надаючи ефект ліфтингу. Саме завдяки цій властивості її частіше використовують у антивіковій косметиці, іноді в комбінації з низькомолекулярною для комплексної дії. Також високомолекулярна кислота входить до складу «уколів краси».

Міф 2. Гіалуронова кислота здатна викликати звикання.

Гіалуронова кислота не викликає звикання, а компенсує її дефіцит в шкірі. Так як після 25 років природне кількість гіалуронової кислоти починає зменшуватися, для підтримки достатнього рівня зволоження в шкірі, необхідно отримання гіалуронової кислоти з додаткових косметичних засобів, що допоможе запобігти появі ранніх ознак старіння.

Міф 3. Косметику з гіалуроновою кислотою не можна використовувати взимку.

Креми і сироватки, що містять гіалуронову кислоту в складі можна і треба використовувати зимою, так як в цей період наша шкіра страждає від сухості. Але робити це потрібно дотримуючись певних правил. Потрібно пам’ятати, що в холодну пору року наносити зволожуючі засоби потрібно в вечірньому догляді за шкірою обличчя.

Міф 4. Використання гіалуронової кислоти необхідно тільки після 35 років.

Ні, це не так. Адже чим раніше ми почнемо компенсувати дефіцит гіалуронової кислоти в шкірі, тим пізніше ми зустрінемося з проблемою втрати пружності і тонусу шкіри. Тому додавати в щоденний догляд косметичні засоби з гіалуроновою кислотою слід вже після 20-ти років.

Міф 5. Гіалуронова кислота підсилює сухість шкіри, натягуючи воду з неї.

Таке може статися в разі дуже сухого повітря в приміщенні і високої концентрації гіалуронової кислоти в косметичному засобі. Тому слід підтримувати достатній рівень вологості в квартирі (близько 40-50%), іноді потрібне використання кімнатного зволожувача. Також при використанні сироваток з гіалуроновою кислотою їх завжди слід «запечатувати» кремом, щоб зберегти вологу в нашій шкірі.

Ознайомтеся з асортиментом косметики по догляду за шкірою обличчя від ТМ Леда:

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГУ

При дотриманні всіх правил використання засобів з гіалуроновою кислотою ви отримаєте тільки позитивний ефект і збережете молодість шкіри надовго!