Сонячне світло життєво необхідне людині. Але засмагання влітку пов’язане з невидимою небезпекою для шкіри. Її рівень напряму залежить від УФ-індексу. Це показник інтенсивності ультрафіолетового випромінювання.
Уф-індекс вимірюється спеціальним обладнанням. В країнах з високими показниками попередження про необхідність використовувати захист шкіри від сонця входять до щоденного прогнозу погоди. Рівень ультрафіолетового випромінювання залежить від географічної широти та сезону.

УФ-індекс: його вплив на шкіру та які засоби захисту від сонця слід використовувати?

Слідкувати за зміною цього показника дуже важливо. В щоденному прогнозі вказується максимальне значення, характерне для періоду впродовж 4-х годин в обідню пору. УФ-індекс визначає рівень небезпеки для шкіри та очей. Володіючи цією інформацією, ви зможете правильно обрати засоби захисту від сонця:

  • 0-2. Перебування на вулиці не несе ніякої загрози. Захист не потрібен;
  • 3-7. Необхідно використовувати сонцезахисний крем для тіла та обличчя. В полудень бажано перебувати в тіні, використовувати капелюха і одяг з довгим рукавом;
  • Від 8. Найвищий рівень небезпеки. Необхідно застосовувати найефективніший захист від сонця. В обідню пору краще залишатися в приміщенні. Якщо змушені вийти на вулицю, капелюх та одяг з довгими рукавом обов’язкові.

В чому полягає небезпека ультрафіолетового випромінювання? В певних дозах воно корисне для здоров’я людини. Але https://ledatm.com/magazin/category/vid-soncia/занадто тривала дія на піку активності призводить до негативних наслідків:

  • сонячні опіки;
  • дегенеративні зміни клітин шкіри, судин та фіброзної тканини;
  • передчасне старіння;
  • актинічний кератоз (папули сіруватого чи жовтуватого відтінку);
  • фотодерматози (алергічна реакція на сонячне проміння у вигляді червоних цяток, що викликають зуд);
  • вчені схильні пов’язувати з тривалим впливом УФ-випромінювання розвиток раку шкіри та катаракти.

Захиститися від потенційної небезпеки просто. Експерти радять купити сонцезахисний крем. Використовуйте його щоденно в період з квітня до середини осені. Варто носити сонцезахисні окуляри. Плануєте відпочинок у країні з високим УФ-індексом? Необхідно купити сонцезахисний крем для обличчя та тіла з максимальним показником СПФ-фільтрів. Засмагайте зранку та після 18-00. В обідню пору перебувайте в приміщенні.

Сонцезахисна косметика від Леда – Ваш найкращий вибір

Засоби з СПФ-фільтрами пропонують багато виробників, але не вся сонцезахисна косметика безпечна для здоров’я. Дерматологи рекомендують уникати засобів, що містять силікон та інші компоненти синтетичного походження. Вони призводять до виникнення алергії, подразнень та надмірної сухості шкіри. Такі засоби не змиваються водою.

Абсолютно безпечна натуральна косметика. У ній використовуються мінеральні (фізичні) сонцезахисні фільтри. Компанія Leda пропонує лише натуральні засоби. Всі пропозиції у нашому асортименті мають сертифікати, що підтверджують відповідність міжнародним стандартам Organic.

Важлива ознака таких засобів — утворення білуватого нальоту на шкірі. Це доказ, що крем для обличчя від сонця має у складі фізичні фільтри і на 100% безпечний для організму. Такі засоби повністю змиваються водою, забезпечують надійний захист від УФ-променів.

Косметика Leda має бездоганну репутацію. Завітайте до офіційного інтернет-магазину торгової марки. Тут можна купити натуральну косметику Леда з гарантією якості і за вигідною вартістю.