У сучасній косметичної промисловості продукти з алое набирають велику популярність за рахунок своїх унікальних властивостей. Алое – один з найвідоміших компонентів, який швидко і ефективно зволожує, вітамінізує і відновлює шкіру.Як бонус – охолоджує і освіжає шкіру. Алое знімає запалення, регенерує і загоює, за це воно дуже полюбилося в реабілітації після сонячних опіків. Зволоження шкірного покриву – головна дія рослини. Креми і гелі з алое зволожує клітини епідермісу, насичуючи їх достатньою кількістю вологи, попереджає випаровування рідини, утримуючи її в шкірних тканинах тривалий час. Зволожуючі продукти з алое користуються попитом завдяки ефективному результату і натуральному складу.

Крем для обличчя з «Алое» Зволожує, насичує шкіру киснем, покращує регенерацію шкіри.

Збереження молодості шкіри – також одне з важливих властивостей алое. Антиоксидантну дію обумовлено зв’язуванням вільних радикалів і попередженням їх негативного впливу на клітини шкіри.Використовувати крем з екстрактом алое можна не тільки для профілактики старіння епідермісу, а й в омолоджуючих цілях для розгладження існуючих зморшок.

Тонік для обличчя «Алое» Заспокоює, тонізує, сприяє омолодженню.

Харчування і насичення вітамінами тканин шкіри здійснюється завдяки складу рослини.Алое багате на мікроелементи і вітаміни, які необхідні для життєдіяльності клітин. У ньому міститься вітамін Е, один з «жіночих» вітамінів, корисних для шкіри і організму в цілому.Алое активує синтезу колагену – це заслуга фібробластів, що містяться в основі рослин. Вони змушують шкірний покрив виробляти природний колаген та еластин. Ці компоненти потрібні для молодості і здоров’я шкіри.

Гель для обличчя «Алое» Легкий, має антиоксидантну дію, інтенсивно зволожує.

Щоб детальніше ознайомитись з асортиментом доглядової косметики для обличчя від Леда:

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГУ

Захист від ультрафіолету також є однією з функцій рослини. Полісахариди, які містяться в кремі з алое для обличчя, створюють бар’єр, відштовхуючий промені сонця.Антисептичні, антибактеріальні та протизапальні властивості допомагають боротися з шкірними захворюваннями, вуграми, прищами, роздратуванням. Засіб відмінно загоює пошкодження, підсушує прищики і усуває почервоніння шкіри.