Компанія Leda заснована в 1997 році. Ми активно розвивали мережу аптек і працювали над рівнем сервісу. Однією з найбільш затребуваних пропозицій стало виготовлення екстемпоральної продукції. Ми почали надавати цю послугу в 2011 році. Лікарські засоби та косметика аптеки Леда користувалися високим попитом. Ми постійно збільшували асортимент. Нагорода «Панацея-2012» в номінації «Найкраща аптека з екстемпоральним виробництвом» стала чітким сигналом — еко косметика в Україні користується великим попитом.
Ми ретельно вивчали потреби споживачів та світові тренди. Орієнтація на органічні та екологічні засоби для догляду за шкірою та волоссям сформувалася як логічний наслідок комплексних досліджень попиту. Цей напрямок цілковито відповідає принципам нашої компанії.

Натуральна косметика українського виробництва

Внаслідок слабкого висвітлення теми засоби стандарту ORGANIC нерідко асоціюються з малоефективними народними засобами. Але такі уявлення не відповідають дійсності. Натуральна косметика українського виробництва створюється в лабораторних умовах. Кожен рецепт — результат тривалих досліджень та кропіткої праці кваліфікованих фахівців. Ми вивчаємо досвід та розробки видатних фармацевтів та косметологів. Всі новинки тестуються на повну відповідність європейським стандартам.

LEDA - 100% ефективна і безпечна натуральна косметика по догляду за шкірою і волоссям з унікальними формуламиТМ Леда була зареєстрована в 2016 році. Ми запропонували споживачам косметику, здатну конкурувати з продукцією навідоміших брендів. Компанія обрала безкомпромісне ставлення до якості:

  • постачальники компонентів — європейські виробники з бездоганною репутацією;
  • українська натуральна косметика, виготовлена за унікальними рецептами у власній лабораторії, 100% безпечна для людей та навколишнього середовища;
  • ми співпрацюємо з дерматологами і враховуємо рекомендації фахівців;
  • прогресивне фармакологічне обладнання.

Всі натуральні засоби для догляду за обличчям, тілом та волоссям мають сертифікати. Ми контролюємо якість на всіх етапах виробництва і проходимо добровільні експертизи в державних центрах сертифікації.
Така стратегія призвела до успіху, що перевершив наші найоптимістичніші сподівання. В 2018 році продукція Leda отримала престижну нагороду «Вибір споживачів» як найкраща доглядова косметика. З нами залюбки співпрацюють велику торгівельні компанії (Make Up, Parfums, Rozetka).

 

Магазин натуральної косметики Leda: повний асортимент продукції бренду на вигідних умовах

Переважна більшість виробників співпрацюють з гуртовими клієнтами. Магазин натуральної косметики Leda пропонує продукцію бренду в роздріб. Для нас важлива пряма взаємодія зі споживачами. Це найкращий спосіб вивчення попиту. Ми вдячні за ваші відгуки та об’єктивну інформацію про враження від продукції.
Ми запрошуємо до взаємовигідної співпраці підприємців. Тут можна купити натуральну косметику за цінами виробника. Напишіть чи зателефонуйте нашим менеджерам. Вони нададуть прайси з гуртовими цінами. Клієнти Leda отримують комплексні переваги:

  • великий вибір форматів співробітництва: дрібний та великий опт, дропшипінг. Постійним клієнтам надається можливість відтермінування оплати;
  • Леда косметика користується великим попитом;
  • комплексна інформаційна підтримка. Ми проводимо навчання на теми вибору та правил застосування засобів, пропонуємо роздаткові матеріали, інформуємо партнерів про акції та знижки.

Скористайтеся цією можливістю. Органічна косметика від виробника допоможе отримати нових покупців та підвищити рентабельність вашого бізнесу.

ТМ LEDA – це перша косметика, яка створена в умовах аптечного виробництва. Ми використовуємо тільки новітнє Європейське обладнання фармацевтичного якості.

Рецептура косметики ТМ LEDA розроблена на основі багаторічного досвіду роботи фармацевтів, косметологів і дерматологів.

До складу входять натуральні інгредієнти від провідних виробників Англії, Німеччини, Італії та Франції. Всі компоненти мають європейські сертифікати якості і дозволені для використання в косметиці ORGANIC.

Косметика ТМ LEDA безпечна і для людини, і для природи. Всі компоненти біорозкладні і не мають негативного впливу на навколишнє середовище.